rijnmondnieuws.com
VEILING JENEVER EN LIKEUR IN SCHIEDAM - Waterweg-Actueel
Op zaterdag 13 september zal het Jenevermuseum éénmalig een klein deel van een unieke vondst van De Kuyper jenevers en likeuren veilen. Een jaar geleden werd het Jenevermuseum getipt over deze collectie vooroorlogse jenevers en likeuren uit Oostenrijk. Er werd zorgvuldig onderzoek gedaan naar de herkomst, receptuur en staat van deze partij verschillende dranken. In samenwerking met De Kuyper werd deze collectie destijds aangekocht en naar Schiedam gebracht. Schiedam Nieuws
Waterweg Actueel